Albert NAHMİYAS

CEO

Korozo Ambalaj San.’de Üretimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak edindiği 30 yıllık birikiminden sonra,  Albert Nahmiyas laminasyon yapıştırıcıları üretimi ile esnek ambalaj sektörüne devam etmektedir.

Kurucusu olduğu CNH Adhesive Solution’da, doğru yapıştırıcıyı, doğru yöntemlerle son kullanıcıya ulaştırarak (makineyi kullanan eleman) aradaki engelleri (7/24 teknik destek, yabancı dil, mesafe, stok tutma vb) ortadan kaldırmayı ve sektörün hızla gelişmesini hedeflemektedir.

Ayşe ÇELİK – Satış Koordinatörü:

Kimya Mühendisi

Laminasyon yapıştırıcıları konusunda Türkiye Henkel ve  Almanya  headquarter bünyesinde edindiği 14 yıllık satış, dağıtım ve teknik servis birikimini, kullanıcıların kritik beklentilerinin farkında olarak müşterilerimizle paylaşmaktadır.

Teknik altyapısı ve edindiği uluslararası tecrübeyle Ayşe Çelik, sektöre hizmet eden diğer firmalar ile koordineli bir şekilde çalışarak, esnek ambalaj laminasyon uygulayıcılarının sorunlarına kalıcı çözümler sunmaktadır.

Frank-Detlef HEISE – Teknik Koordinatör:

Yüksek Kimya Mühendisi

Esnek ambalaj sektöründe tutkal ve laminasyon alanında edindiği 40 yıllık uluslararası deneyimine Teknik Satış ve Pazarlamayı da eklemiştir.

CNH-Teknik Müdürü olarak ana sorumluluğu esnek film ve folyo  laminasyon uygulamalarında, firmaların  ‘’CNH-Laminal ‘’  Yapıştırıcılarını kullanarak doğru teknik ve uygulamalarla en üst performansa ulaşmalarını sağlarken, mevcut maliyetlerini de düşürecek yöntemleri onlarla paylaşmaktır.